Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Jaką zmianę najbardziej byście chcieli zobaczyć od przyszłego sezonu - V ligi?

V Liga Gdańsk (II)

FUTSAL - KLH

Logowanie

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

02

06-2020

wtorek

03

06-2020

środa

04

06-2020

czwartek

05

06-2020

piątek

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 296
ogółem: 1 050 305

statystyki szczegółowe

Aktualności

Gwiazda Karsin - Oficjalny skład

  • autor: matekunited, 2015-03-28 00:52

Bramkarze:

1. Mateusz Brzoska (wznowił treningi)

2. Sebastian Kartuszyński

3. Marcin Laska (wznowił treningi)

 

Obrońcy:

4. Artur Chrzonowski

5. Mateusz Drążek

6. Mateusz Modrzejewski

7. Radosław Wardyn

8. Marcin Wardyn

9. Bartłomiej Sikorski

10. Krystian Lipski (wznowił treningi)

11. Marek Kostkowski (wznowił treningi po kontuzji)

12. Adam Kiżewski

 

Pomocnicy:

13. Krystian Wieteska

14. Oktawiusz Zaborowski

15. Michał Sałata

16. Adrian Małż

17. Paweł Gostomski (pozyskany z Kaliszanki Dziemiany)

18. Przemysław Lorbiecki (pozyskany z Jantara Pawłowo)

19. Tomasz Pestka (pozyskany z Korala Dębnica)

20. Marcin Miszewski

21. Marcin Krut

22. Adrian Brzezinski

23. Patryk Seweryn

24. Dawid Talapka

25. Mateusz Czapiewski

26. Marcin Czapiewski

27. Tomasz Szulc

28. Paweł Cendrowski (wychowanek)

 

Napastnicy:

29. Artur Talapka

30. Dawid Wieteska


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [676]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Pomezania MalborkGwiazda Karsin (b)
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
2015-10-10, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Sparta Kleszczewo (b) 5:3 Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław 1:3 Borowiak Czersk
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
Piaski Wąglikowice 2:5 Wisła Korzeniowo (b)
Orzeł Subkowy 1:2 Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice 1:4 Meteor Pinczyn (b)
Kornowscy Szarża Krojanty 0:1 Grom Nowy Staw

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. JANEK_NYSA 14
2. ksiadz129 4

Losowa galeria

Pielęgnacja boiska
Ładowanie...