17:20 6 miejsce Ekstraklasy - 7 miejsce Ekstraklasy

18:00 1 miejsce Ekstraklasy - 4 miejsce Ekstraklasy

18:40 2 miejsce Ekstraklasy - 3 miejsce Ekstraklasy

avatar Miedzno vs Górki 4:3
Perła vs Osówko 7:4 ?

autor: ~Staromiejska 2015-01-17 18:14:00

avatar Staromiejska Brusy 1:6 Red Bulls
Niestety nie poszło, nie wiem jakim cudem udało im się wygrać bez żadnej zmiany, ale wielki szacunek nie za wynik lecz za grę fair play, bo nawet przy prowadzeniu 0:1 nie przedłużali, podawali piłkę. Mecz ostry, ale piona po meczu. Wszystkiego dobrego! S.B.

autor: ~... 2015-01-17 20:08:21

avatar KSP2-Junior 5:6?
KSP-Perła 4-6 ale walkower dla ksp za występ nr 15,zanim wszedł w 2 połowie Perła grała w 3 i przegrywała 0:3 :D

autor: ~fred 2015-01-17 21:55:53

avatar Do wk. Tak. Grali w 3 przegrywali 0:3. I podejli decyzje o walkowerze. Wszedł Rakowski Wjebał im sam 6 bramek. Naprawdę Ksp jest słabe . Ten mecz to pokazał ! DO 1 LIGI Z LACZKAMI !!!!! Jutro Huta Wpierdoli Ksp o na dół !!! Wszystko się rozstrzygnie pomiędzy Osowem a ksp !!!

autor: ~do freda 2015-01-17 22:12:11

avatar odstaw to co pijesz chłopie :P

autor: ~fred 2015-01-17 22:13:57

avatar Bo ???????

autor: ~sssssss 2015-01-17 22:17:00

avatar Osowo się podniesie, bramkarzy mają dobrych. Tylko coś ostatnio brakuje im ludzi na mecze.

autor: ~błąd 2015-01-17 22:18:45

avatar Osówko 7:4 Perła II

autor: ~dejf33 2015-01-17 23:28:59

avatar na trawie walkower to wynik 3-0 a na hali 5-0. A podobno pomimo walkoweru organizatorzy chcą zaliczyć bramki strzelcom, jeśli to prawda to będzie kompromitacja z ich strony.

autor: ~dejf33 2015-01-17 23:33:08

avatar a co do KSP to grając całą połowę z przewagą 1 zawodnika i do przerwy prowadzić tylko 1-0 to wstyd, zero pomysłu na grę. Gdyby Perła grała o 1 zawodnika mniej, ale grałby Rakowski to nie wiem czy by Perła nie wygrała... Z taką grą nie widzę ich utrzymania.

autor: ~www 2015-01-18 00:12:20

avatar możecie podać już następne kolejki ?

autor: ~anonim 2015-01-18 10:02:03

avatar a jak wygląda klasyfikacja strzelców? Może admin dodać? Albo w 1 lidze w poszczególnych zespołach piszcie waszych najlepszych strzelców.

autor: ~ORGANIZATOR 2015-01-18 11:01:23

avatar 8 kolejka (18.01.2015r. - niedziela)

autor: ~ORGANIZATOR 2015-01-18 11:14:27

avatar Jest zmienione. Za chwilę będzie oficjalny news.

autor: ~ksp 2015-01-18 11:24:09

avatar haha jaki wstyd dla ksp, ze nie grali tez w 3 zeby bylo po rowno. hahahaha

autor: ~jbjb 2015-01-18 11:25:13

avatar do dejf33 ksp do przerwy prowadziło 2:0 jak nie byłeś na meczu to lepiej nie pisz głupot

autor: ~jbjb 2015-01-18 11:27:35

avatar możecie sobie pisać co chcecie ksp i tak się utrzyma

autor: ~xcvx 2015-01-18 11:33:08

avatar ale to chyba nie wina ksp że perła nie miała zawodników,wieszacie na nich psy bo przeciwnik nie potrafił ludzi uzbierać?? może ksp miało grać w 3 i też zmian nie robić no bo perła przecież nie robiła???dziwny tok myślenia...

autor: ~anonim 2015-01-18 11:34:03

avatar utrzymają się czy nie to i tak nie zmienia faktu, że sa najsłabszą drużyną ekstraklasy

autor: ~do xcvc 2015-01-18 11:38:13

avatar to jest liga amatorska wiec jesli grali by fair-play to zagrali by w 3. ale w sumie to byla dobra okazja na 3pkt wiec znajac ich to wiadome bylo ze zagraja w komplecie.
swoja droga czym nielogicznym jest to ze zalicza bramki dla Rakowskiego skoro byl nieuprawniony do gry w tym meczu

autor: ~jbjb 2015-01-18 11:41:52

avatar liga amatorska i zasady też amatorskie żeby Rakowskiemu bramki zaliczać po walkowerze nowy sędzia coś chętnie kartkami częstuje

autor: ~... 2015-01-18 11:44:57

avatar Rakowski to najlepszy zawodnik na tej halówce. Głupi przepis 2 kartek spowodował, że nie mógł zagrać. Czas zmienić tym bardziej, że wczorajszy sędzia ten nowy za byle co dawał kartkę... Proponuję zrobić po co najmniej 3 żk pauzę, 2 żk jak na długość tej ligi to za mało..
A Laczkarze wstyd powinno wam być, grają 4 na 3 w polu prowadzić tylko 2:0 do przerwy. Rakowski w 2. połowie zabawił się wami, gdybyście byli fair ustalilibyście przed meczem, że może zagrać tym bardziej, że Perła była w 5 na meczu. No ale cóż KSP życzę spadku o Perłę się nie martwię. Szkoda, że są w grupie spadkowej, bo mecze z ich udziałem są naprawdę ciekawe. Kwintesencja piłki nożnej halowej.
PS. Nie jestem sympatykiem Perły.

autor: ~xo 2015-01-18 11:48:05

avatar ile było w meczu Gryf Sago ?
Kto jest w takim razie na I miejscu ?

autor: ~... 2015-01-18 11:51:59

avatar Jaki w końcu dziś rozkład meczów ekstraklasy?

autor: ~jbjb 2015-01-18 11:53:27

avatar jak zgłaszasz drużynę do gry to musisz mieć szeroką ławkę i przewidzieć to że zdarzy się że kiedyś komuś nie będzie pasowało albo że kartki go wykluczą

autor: ~... 2015-01-18 12:27:29

avatar Co nie zmienia faktu, że jesteście słabi jak flaki z olejem laczkarze. Życzę z całego serca spadku, zagrajcie ze swoją 2. drużyną.
PS. Młody z KSP II wczoraj zagrałeś super meczyk! Zresztą jak zawsze.

autor: ~koko 2015-01-18 12:32:12

avatar jak w meczu z galanterią na bramce pojawił się kieta to od razu było widać różnicę

autor: ~.. 2015-01-18 12:46:29

avatar Każdy bramkarz na tej halówce jest lepszy od Młodego. Młody nasz mistrzu weź melisę przed meczem na uspokojenie bo za nerwowy w tej bramce jesteś co powoduje w Twoim wypadku klops za klopsem.

autor: ~anonim 2015-01-18 14:16:13

avatar Ale będzie dramat jak to słabe KSP się cudem utrzyma.

autor: ~xvxvx 2015-01-18 15:07:26

avatar jak to słabe ksp się utrzyma to będzie znaczyło że ktoś był jeszcze słabszy :P

autor: ~gall 2015-01-18 15:37:14

avatar no vetrex też nie jest za mocny. widać to po remisie z ksp, a uratował go słabszy mecz gryfu przeciwko nim. tak byli by na 5 miejscu.