Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Jaką zmianę najbardziej byście chcieli zobaczyć od przyszłego sezonu - V ligi?

V Liga Gdańsk (II)

FUTSAL - KLH

Logowanie

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 102, wczoraj: 248
ogółem: 855 389

statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy: Gwiazda Karsin

  • autor: matekunited, 2014-08-16 12:58

Grupa Juniorów Gwiazdy Karsin:

GDAŃSK B1 / JUNIOR MŁODSZY / GRUPA 3

1. Wda Czarna Woda

2. Borowiak Czersk

3. Santana Wielki Klincz

4. Brda Rytel

5. Kaszubia Kościerzyna

6. Cartusia Kartuzy

7. Jareks Grabowo

8. GKS Przodkowo

9. Gwiazda Karsin

10. GKS Sierakowice

 

Terminarz w rozwinięciu newsa...

Kolejka 1 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

1

WDA CZARNA WODA

- Borowiak Czersk

 

 

 

 

2

Santana Wielki Klincz

- Brda Rytel

 

 

 

 

3

Kaszubia Kościerzyna

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

4

Jareks Grabowo

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

5

Gwiazda Karsin

- GKS Sierakowice

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

6

Borowiak Czersk

- GKS Sierakowice

 

 

 

 

7

GKS Przodkowo

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

8

Cartusia Kartuzy

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

9

Brda Rytel

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

10

WDA CZARNA WODA

- Santana Wielki Klincz

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

11

Santana Wielki Klincz

- Borowiak Czersk

 

 

 

 

12

Kaszubia Kościerzyna

- WDA CZARNA WODA

 

 

 

 

13

Jareks Grabowo

- Brda Rytel

 

 

 

 

14

Gwiazda Karsin

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

15

GKS Sierakowice

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

16

Borowiak Czersk

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

17

Cartusia Kartuzy

- GKS Sierakowice

 

 

 

 

18

Brda Rytel

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

19

WDA CZARNA WODA

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

20

Santana Wielki Klincz

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

21

Kaszubia Kościerzyna

- Borowiak Czersk

 

 

 

 

22

Jareks Grabowo

- Santana Wielki Klincz

 

 

 

 

23

Gwiazda Karsin

- WDA CZARNA WODA

 

 

 

 

24

GKS Sierakowice

- Brda Rytel

 

 

 

 

25

GKS Przodkowo

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

26

Borowiak Czersk

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

27

Brda Rytel

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

28

WDA CZARNA WODA

- GKS Sierakowice

 

 

 

 

29

Santana Wielki Klincz

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

30

Kaszubia Kościerzyna

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

31

Jareks Grabowo

- Borowiak Czersk

 

 

 

 

32

Gwiazda Karsin

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

33

GKS Sierakowice

- Santana Wielki Klincz

 

 

 

 

34

GKS Przodkowo

- WDA CZARNA WODA

 

 

 

 

35

Cartusia Kartuzy

- Brda Rytel

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

36

Borowiak Czersk

- Brda Rytel

 

 

 

 

37

WDA CZARNA WODA

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

38

Santana Wielki Klincz

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

39

Kaszubia Kościerzyna

- GKS Sierakowice

 

 

 

 

40

Jareks Grabowo

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

41

Gwiazda Karsin

- Borowiak Czersk

 

 

 

 

42

GKS Sierakowice

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

43

GKS Przodkowo

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

44

Cartusia Kartuzy

- Santana Wielki Klincz

 

 

 

 

45

Brda Rytel

- WDA CZARNA WODA

 

 

 

 

  • Komentarzy [3]
  • czytano: [503]
 

autor: ~box 2014-08-17 00:52:15

avatar Matek a bedziesz też uzupełniał tabelę juniorów i wyniki i wgl ?


autor: matekunited 2014-08-17 12:46:33

Profil matekunited w Futbolowo Jakby mi ktoś komplet wyników podsyłał, to czemu nie ;)


autor: ~Żuchwa 2014-08-18 12:26:00

avatar Ja mogę Ci przesyłać wszystko ;)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Pomezania MalborkGwiazda Karsin (b)
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
2015-10-10, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Sparta Kleszczewo (b) 5:3 Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław 1:3 Borowiak Czersk
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
Piaski Wąglikowice 2:5 Wisła Korzeniowo (b)
Orzeł Subkowy 1:2 Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice 1:4 Meteor Pinczyn (b)
Kornowscy Szarża Krojanty 0:1 Grom Nowy Staw

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. JANEK_NYSA 14
2. ksiadz129 4

Losowa galeria

Gołubie - Karsin
Ładowanie...