|
dzisiaj: 102, wczoraj: 82
ogółem: 1 323 558
statystyki szczegółowe
Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014
1. Amigo Przyjaźń - Wda Lipusz
2. Victoria Kaliska - Brda Rytel
3. Tęcza Brusy - Ceramik Łubiana
4. SPARTA KLESZCZEWO - Czarni Ostrowite
5. Sokół Zblewo - Gwiazda Karsin
6. Sławek Borzechowo - Jareks Grabowo
7. KS SKORZEWO - Orzeł Gołubie
KLIKNIJ WIĘCEJ ABY ZOBACZYĆ RESZTĘ KOLEJEK...
Kolejka 2 w dniach 27-08-2014
8 | Wda Lipusz | - Orzeł Gołubie | 2014-08-27 |
|
|
|
9 | Jareks Grabowo | - KS SKORZEWO | 2014-08-27 |
|
|
|
10 | Gwiazda Karsin | - Sławek Borzechowo | 2014-08-27 |
|
|
|
11 | Czarni Ostrowite | - Sokół Zblewo | 2014-08-27 |
|
|
|
12 | Ceramik Łubiana | - SPARTA KLESZCZEWO | 2014-08-27 |
|
|
|
13 | Brda Rytel | - Tęcza Brusy | 2014-08-27 |
|
|
|
14 | Amigo Przyjaźń | - Victoria Kaliska | 2014-08-27 |
|
|
|
Kolejka 3 w dniach 30-08-2014/31-08-2014
15 | Victoria Kaliska | - Wda Lipusz |
|
|
|
|
16 | Tęcza Brusy | - Amigo Przyjaźń |
|
|
|
|
17 | SPARTA KLESZCZEWO | - Brda Rytel |
|
|
|
|
18 | Sokół Zblewo | - Ceramik Łubiana |
|
|
|
|
19 | Sławek Borzechowo | - Czarni Ostrowite |
|
|
|
|
20 | KS SKORZEWO | - Gwiazda Karsin |
|
|
|
|
21 | Orzeł Gołubie | - Jareks Grabowo |
|
|
|
|
Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014
22 | Wda Lipusz | - Jareks Grabowo |
|
|
|
|
23 | Gwiazda Karsin | - Orzeł Gołubie |
|
|
|
|
24 | Czarni Ostrowite | - KS SKORZEWO |
|
|
|
|
25 | Ceramik Łubiana | - Sławek Borzechowo |
|
|
|
|
26 | Brda Rytel | - Sokół Zblewo |
|
|
|
|
27 | Amigo Przyjaźń | - SPARTA KLESZCZEWO |
|
|
|
|
28 | Victoria Kaliska | - Tęcza Brusy |
|
|
|
|
Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014
29 | Tęcza Brusy | - Wda Lipusz |
|
|
|
|
30 | SPARTA KLESZCZEWO | - Victoria Kaliska |
|
|
|
|
31 | Sokół Zblewo | - Amigo Przyjaźń |
|
|
|
|
32 | Sławek Borzechowo | - Brda Rytel |
|
|
|
|
33 | KS SKORZEWO | - Ceramik Łubiana |
|
|
|
|
34 | Orzeł Gołubie | - Czarni Ostrowite |
|
|
|
|
35 | Jareks Grabowo | - Gwiazda Karsin |
|
|
|
|
Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014
36 | Wda Lipusz | - Gwiazda Karsin |
|
|
|
|
37 | Czarni Ostrowite | - Jareks Grabowo |
|
|
|
|
38 | Ceramik Łubiana | - Orzeł Gołubie |
|
|
|
|
39 | Brda Rytel | - KS SKORZEWO |
|
|
|
|
40 | Amigo Przyjaźń | - Sławek Borzechowo |
|
|
|
|
41 | Victoria Kaliska | - Sokół Zblewo |
|
|
|
|
42 | Tęcza Brusy | - SPARTA KLESZCZEWO |
|
|
|
|
Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014
43 | SPARTA KLESZCZEWO | - Wda Lipusz |
|
|
|
|
44 | Sokół Zblewo | - Tęcza Brusy |
|
|
|
|
45 | Sławek Borzechowo | - Victoria Kaliska |
|
|
|
|
46 | KS SKORZEWO | - Amigo Przyjaźń |
|
|
|
|
47 | Orzeł Gołubie | - Brda Rytel |
|
|
|
|
48 | Jareks Grabowo | - Ceramik Łubiana |
|
|
|
|
49 | Gwiazda Karsin | - Czarni Ostrowite |
|
|
|
|
Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014
50 | Wda Lipusz | - Czarni Ostrowite |
|
|
|
|
51 | Ceramik Łubiana | - Gwiazda Karsin |
|
|
|
|
52 | Brda Rytel | - Jareks Grabowo |
|
|
|
|
53 | Amigo Przyjaźń | - Orzeł Gołubie |
|
|
|
|
54 | Victoria Kaliska | - KS SKORZEWO |
|
|
|
|
55 | Tęcza Brusy | - Sławek Borzechowo |
|
|
|
|
56 | SPARTA KLESZCZEWO | - Sokół Zblewo |
|
|
|
|
Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014
57 | Sokół Zblewo | - Wda Lipusz |
|
|
|
|
58 | Sławek Borzechowo | - SPARTA KLESZCZEWO |
|
|
|
|
59 | KS SKORZEWO | - Tęcza Brusy |
|
|
|
|
60 | Orzeł Gołubie | - Victoria Kaliska |
|
|
|
|
61 | Jareks Grabowo | - Amigo Przyjaźń |
|
|
|
|
62 | Gwiazda Karsin | - Brda Rytel |
|
|
|
|
63 | Czarni Ostrowite | - Ceramik Łubiana |
|
|
|
|
Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014
64 | Wda Lipusz | - Ceramik Łubiana |
|
|
|
|
65 | Brda Rytel | - Czarni Ostrowite |
|
|
|
|
66 | Amigo Przyjaźń | - Gwiazda Karsin |
|
|
|
|
67 | Victoria Kaliska | - Jareks Grabowo |
|
|
|
|
68 | Tęcza Brusy | - Orzeł Gołubie |
|
|
|
|
69 | SPARTA KLESZCZEWO | - KS SKORZEWO |
|
|
|
|
70 | Sokół Zblewo | - Sławek Borzechowo |
|
|
|
|
Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014
71 | Sławek Borzechowo | - Wda Lipusz |
|
|
|
|
72 | KS SKORZEWO | - Sokół Zblewo |
|
|
|
|
73 | Orzeł Gołubie | - SPARTA KLESZCZEWO |
|
|
|
|
74 | Jareks Grabowo | - Tęcza Brusy |
|
|
|
|
75 | Gwiazda Karsin | - Victoria Kaliska |
|
|
|
|
76 | Czarni Ostrowite | - Amigo Przyjaźń |
|
|
|
|
77 | Ceramik Łubiana | - Brda Rytel |
|
|
|
|
Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014
78 | Wda Lipusz | - Brda Rytel |
|
|
|
|
79 | Amigo Przyjaźń | - Ceramik Łubiana |
|
|
|
|
80 | Victoria Kaliska | - Czarni Ostrowite |
|
|
|
|
81 | Tęcza Brusy | - Gwiazda Karsin |
|
|
|
|
82 | SPARTA KLESZCZEWO | - Jareks Grabowo |
|
|
|
|
83 | Sokół Zblewo | - Orzeł Gołubie |
|
|
|
|
84 | Sławek Borzechowo | - KS SKORZEWO |
|
|
|
|
Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014
85 | KS SKORZEWO | - Wda Lipusz |
|
|
|
|
86 | Orzeł Gołubie | - Sławek Borzechowo |
|
|
|
|
87 | Jareks Grabowo | - Sokół Zblewo |
|
|
|
|
88 | Gwiazda Karsin | - SPARTA KLESZCZEWO |
|
|
|
|
89 | Czarni Ostrowite | - Tęcza Brusy |
|
|
|
|
90 | Ceramik Łubiana | - Victoria Kaliska |
|
|
|
|
91 | Brda Rytel | - Amigo Przyjaźń |
|
|
|
|
trening czwartek 19 stadion w karsinie. mecz w sobote w rytlu. godz wyjazdu do ustalenia
Mecz w Rytlu w sobotę o 17
Pomezania Malbork | 4:0 | Gwiazda Karsin (b) |
2015-10-10, 15:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Gdańsk II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||
|