Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Jaką zmianę najbardziej byście chcieli zobaczyć od przyszłego sezonu - V ligi?

V Liga Gdańsk (II)

FUTSAL - KLH

Logowanie

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 89, wczoraj: 120
ogółem: 870 714

statystyki szczegółowe

Aktualności

Oficjalna grupa i terminarz

  • autor: matekunited, 2014-07-28 13:29

Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

1. Amigo Przyjaźń - Wda Lipusz

2. Victoria Kaliska - Brda Rytel

3. Tęcza Brusy - Ceramik Łubiana

4. SPARTA KLESZCZEWO - Czarni Ostrowite

5. Sokół Zblewo - Gwiazda Karsin

6. Sławek Borzechowo - Jareks Grabowo

7. KS SKORZEWO - Orzeł Gołubie

 

KLIKNIJ WIĘCEJ ABY ZOBACZYĆ RESZTĘ KOLEJEK...

Kolejka 2 w dniach 27-08-2014

8

Wda Lipusz

- Orzeł Gołubie

2014-08-27

 

 

 

9

Jareks Grabowo

- KS SKORZEWO

2014-08-27

 

 

 

10

Gwiazda Karsin

- Sławek Borzechowo

2014-08-27

 

 

 

11

Czarni Ostrowite

- Sokół Zblewo

2014-08-27

 

 

 

12

Ceramik Łubiana

- SPARTA KLESZCZEWO

2014-08-27

 

 

 

13

Brda Rytel

- Tęcza Brusy

2014-08-27

 

 

 

14

Amigo Przyjaźń

- Victoria Kaliska

2014-08-27

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

15

Victoria Kaliska

- Wda Lipusz

 

 

 

 

16

Tęcza Brusy

- Amigo Przyjaźń

 

 

 

 

17

SPARTA KLESZCZEWO

- Brda Rytel

 

 

 

 

18

Sokół Zblewo

- Ceramik Łubiana

 

 

 

 

19

Sławek Borzechowo

- Czarni Ostrowite

 

 

 

 

20

KS SKORZEWO

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

21

Orzeł Gołubie

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

22

Wda Lipusz

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

23

Gwiazda Karsin

- Orzeł Gołubie

 

 

 

 

24

Czarni Ostrowite

- KS SKORZEWO

 

 

 

 

25

Ceramik Łubiana

- Sławek Borzechowo

 

 

 

 

26

Brda Rytel

- Sokół Zblewo

 

 

 

 

27

Amigo Przyjaźń

- SPARTA KLESZCZEWO

 

 

 

 

28

Victoria Kaliska

- Tęcza Brusy

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

29

Tęcza Brusy

- Wda Lipusz

 

 

 

 

30

SPARTA KLESZCZEWO

- Victoria Kaliska

 

 

 

 

31

Sokół Zblewo

- Amigo Przyjaźń

 

 

 

 

32

Sławek Borzechowo

- Brda Rytel

 

 

 

 

33

KS SKORZEWO

- Ceramik Łubiana

 

 

 

 

34

Orzeł Gołubie

- Czarni Ostrowite

 

 

 

 

35

Jareks Grabowo

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

36

Wda Lipusz

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

37

Czarni Ostrowite

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

38

Ceramik Łubiana

- Orzeł Gołubie

 

 

 

 

39

Brda Rytel

- KS SKORZEWO

 

 

 

 

40

Amigo Przyjaźń

- Sławek Borzechowo

 

 

 

 

41

Victoria Kaliska

- Sokół Zblewo

 

 

 

 

42

Tęcza Brusy

- SPARTA KLESZCZEWO

 

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

43

SPARTA KLESZCZEWO

- Wda Lipusz

 

 

 

 

44

Sokół Zblewo

- Tęcza Brusy

 

 

 

 

45

Sławek Borzechowo

- Victoria Kaliska

 

 

 

 

46

KS SKORZEWO

- Amigo Przyjaźń

 

 

 

 

47

Orzeł Gołubie

- Brda Rytel

 

 

 

 

48

Jareks Grabowo

- Ceramik Łubiana

 

 

 

 

49

Gwiazda Karsin

- Czarni Ostrowite

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

50

Wda Lipusz

- Czarni Ostrowite

 

 

 

 

51

Ceramik Łubiana

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

52

Brda Rytel

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

53

Amigo Przyjaźń

- Orzeł Gołubie

 

 

 

 

54

Victoria Kaliska

- KS SKORZEWO

 

 

 

 

55

Tęcza Brusy

- Sławek Borzechowo

 

 

 

 

56

SPARTA KLESZCZEWO

- Sokół Zblewo

 

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

57

Sokół Zblewo

- Wda Lipusz

 

 

 

 

58

Sławek Borzechowo

- SPARTA KLESZCZEWO

 

 

 

 

59

KS SKORZEWO

- Tęcza Brusy

 

 

 

 

60

Orzeł Gołubie

- Victoria Kaliska

 

 

 

 

61

Jareks Grabowo

- Amigo Przyjaźń

 

 

 

 

62

Gwiazda Karsin

- Brda Rytel

 

 

 

 

63

Czarni Ostrowite

- Ceramik Łubiana

 

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

64

Wda Lipusz

- Ceramik Łubiana

 

 

 

 

65

Brda Rytel

- Czarni Ostrowite

 

 

 

 

66

Amigo Przyjaźń

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

67

Victoria Kaliska

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

68

Tęcza Brusy

- Orzeł Gołubie

 

 

 

 

69

SPARTA KLESZCZEWO

- KS SKORZEWO

 

 

 

 

70

Sokół Zblewo

- Sławek Borzechowo

 

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

71

Sławek Borzechowo

- Wda Lipusz

 

 

 

 

72

KS SKORZEWO

- Sokół Zblewo

 

 

 

 

73

Orzeł Gołubie

- SPARTA KLESZCZEWO

 

 

 

 

74

Jareks Grabowo

- Tęcza Brusy

 

 

 

 

75

Gwiazda Karsin

- Victoria Kaliska

 

 

 

 

76

Czarni Ostrowite

- Amigo Przyjaźń

 

 

 

 

77

Ceramik Łubiana

- Brda Rytel

 

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

78

Wda Lipusz

- Brda Rytel

 

 

 

 

79

Amigo Przyjaźń

- Ceramik Łubiana

 

 

 

 

80

Victoria Kaliska

- Czarni Ostrowite

 

 

 

 

81

Tęcza Brusy

- Gwiazda Karsin

 

 

 

 

82

SPARTA KLESZCZEWO

- Jareks Grabowo

 

 

 

 

83

Sokół Zblewo

- Orzeł Gołubie

 

 

 

 

84

Sławek Borzechowo

- KS SKORZEWO

 

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

85

KS SKORZEWO

- Wda Lipusz

 

 

 

 

86

Orzeł Gołubie

- Sławek Borzechowo

 

 

 

 

87

Jareks Grabowo

- Sokół Zblewo

 

 

 

 

88

Gwiazda Karsin

- SPARTA KLESZCZEWO

 

 

 

 

89

Czarni Ostrowite

- Tęcza Brusy

 

 

 

 

90

Ceramik Łubiana

- Victoria Kaliska

 

 

 

 

91

Brda Rytel

- Amigo Przyjaźń

 

 

 

 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [593]
 

autor: ~... 2014-07-30 12:17:23

avatar trening czwartek 19 stadion w karsinie. mecz w sobote w rytlu. godz wyjazdu do ustalenia


autor: ~... 2014-07-31 12:07:43

avatar Mecz w Rytlu w sobotę o 17


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Pomezania MalborkGwiazda Karsin (b)
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
2015-10-10, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Sparta Kleszczewo (b) 5:3 Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław 1:3 Borowiak Czersk
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
Piaski Wąglikowice 2:5 Wisła Korzeniowo (b)
Orzeł Subkowy 1:2 Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice 1:4 Meteor Pinczyn (b)
Kornowscy Szarża Krojanty 0:1 Grom Nowy Staw

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. JANEK_NYSA 14
2. ksiadz129 4

Losowa galeria

Gołubie - Karsin
Ładowanie...