statystyki szczegółowe

Aktualności

Gwiazda - Grabowo [zdjęcia]

• autor: matekunited, 2014-04-28 22:11

Podziałem punktów zakończyła się dzisiejsza rywalizacja w piłkarskiej A klasie, w której Gwiazda Karsin zremisowała u siebie 3:3 (1:1) z Jareksem Grabowo.

Dla obu zespołów, znajdujących się u dołu tabeli, było to niezwykle ważne starcie i ewentualne zdobycie kompletu punktów, poprawiło by sytuację w tabeli. Wynik meczu otworzyli gracze z Grabowa, a autorem gola na 1:0 został Bartosz Bida. Stan rywalizacji jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Tomasz Szulc.

Po przerwie dość szybko Gwiazda objęła prowadzenie 2:1 po celnym uderzeniu Marka Kostkowskiego, a asystę zaliczył strzelec pierwszej bramki dla miejscowych – Tomasz Szulc. Jareks rzucił się do odrabiania strat i swój cel zrealizował z nawiązką. Najpierw do remisu doprowadził  Arkadiusz Mielewczyk, a gola na 3:2 zdobył Mateusz Kołsut. Od stanu 2:2 goście mieli jeszcze kilka sytuacji, po których mogli pokusić się o zdobycie gola, jednak brakowało skuteczności. Co nie udawało się teamowi z Grabowa, wyszło w samej końcówce Gwieździe, która wykorzystała rzut karny, podyktowany za zagranie ręką przez piłkarza Jareksu. Skutecznym egzekutorem okazał się Marek Kostkowski.

Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami po remisie 3:3. W najbliższą niedzielę (4.05) oba zespoły zagrają na własnych obiektach. Gwiazda o godzinie 15:00 podejmie Brdę Rytel, a Jareks zmierzy się z zamykającymi tabelę Czarnymi Piece. Początek tego pojedynku o godzinie 14:00

Gwiazda Karsin 3-3 (1-1) KS Grabowo (39' T. Szulc, 50'; 87'-k M. Kostkowski - 22' B. Bida, 67' A. Mielewczyk, 71' M. Kołsut)