Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Jaką zmianę najbardziej byście chcieli zobaczyć od przyszłego sezonu - V ligi?

V Liga Gdańsk (II)

FUTSAL - KLH

Logowanie

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 459, wczoraj: 423
ogółem: 893 978

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki 2 ligi KLH

  • autor: matekunited, 2014-01-12 21:49

Tabele są uzupełnione na bieżąco oraz został uzupełniony terminarz 1 ligi do końca rozgrywek.


  • Komentarzy [7]
  • czytano: [739]
 

autor: ~anonim 2014-01-12 21:57:32

avatar Czarni 5:2 Perła


autor: ~werwefd 2014-01-12 22:27:43

avatar Czarnihówka 10:1 orkan huta 2
ksp 2 czersk 3:3 brda wielkie chełmy
largo borsk 5:2 staromiejska brusy (nie jestem pewny )


autor: ~Wow 2014-01-12 22:44:52

avatar Borsk w tym sezonie zaskakuje, w poprzednim byli w połowie tabeli..


autor: ~Xa 2014-01-12 23:01:21

avatar Dąbrowa - Moto Gawin 2-9


autor: ~TAG 2014-01-13 10:57:39

avatar KSP Czersk 5:2 Orkan Huta
Veterani Vetrex 3:0 GS Futsal team (nie jestem pewien)


autor: ~Do : TAG 2014-01-13 13:24:05

avatar Veterani Vetrex 4:0 GS Futsal team


autor: ~anonim 2014-01-13 14:21:57

avatar 19.01.2014 (niedziela)

16:40 KSP Czersk - GS Futsal Team

18:00 Orzeł Osowo - Orkan Huta

18:40 Gryf Wiele - Perła Czyczkowy

19:20 Sago Karsin - Vetrex Weterani Czersk


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Pomezania MalborkGwiazda Karsin (b)
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
2015-10-10, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Sparta Kleszczewo (b) 5:3 Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław 1:3 Borowiak Czersk
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
Piaski Wąglikowice 2:5 Wisła Korzeniowo (b)
Orzeł Subkowy 1:2 Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice 1:4 Meteor Pinczyn (b)
Kornowscy Szarża Krojanty 0:1 Grom Nowy Staw

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. JANEK_NYSA 14
2. ksiadz129 4

Losowa galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...