Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Jaką zmianę najbardziej byście chcieli zobaczyć od przyszłego sezonu - V ligi?

V Liga Gdańsk (II)

FUTSAL - KLH

Logowanie

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 144, wczoraj: 211
ogółem: 892 899

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znamy kolejki spotkań

  • autor: matekunited, 2013-08-11 11:49

1 kolejka (24/25.08.13):

Wda Czarna Woda - Brda Rytel

Tęcza Brusy - Ceramik Łubiana

Sławek Borzechowo - Czarni Ostrowite

Santana Wielki Klincz - Czarni Piece

Piaski Wąglikowice - Gwiazda Karsin

Orzeł Gołubie - Jareks Grabowo

Kolejarz Chojnice - KS Kamienica Królewska

 

Rozwiń newsa, aby zobaczyć resztę kolejek...

Kolejka: 2 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
8    Brda Rytel    - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    2013-08-            
9    Jareks Grabowo    - Kolejarz Chojnice    2013-08-            
10    Gwiazda Karsin    - Orzeł Gołubie    2013-08-            
11    CZARNI PIECE    - PIASKI WĄGLIKOWICE    2013-08-            
12    Czarni Ostrowite    - Santana Wielki Klincz    2013-08-            
13    Ceramik Łubiana    - Sławek Borzechowo    2013-08-            
14    WDA CZARNA WODA    - Tęcza Brusy    2013-08-            

Kolejka: 3 w dniach 07-09-2013/08-09-2013
15    Tęcza Brusy    - Brda Rytel    2013-09-            
16    Sławek Borzechowo    - WDA CZARNA WODA    2013-09-            
17    Santana Wielki Klincz    - Ceramik Łubiana    2013-09-            
18    PIASKI WĄGLIKOWICE    - Czarni Ostrowite    2013-09-            
19    Orzeł Gołubie    - CZARNI PIECE    2013-09-            
20    Kolejarz Chojnice    - Gwiazda Karsin    2013-09-            
21    KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    - Jareks Grabowo    2013-09-            

Kolejka: 4 w dniach 14-09-2013/15-09-2013
22    Brda Rytel    - Jareks Grabowo    2013-09-            
23    Gwiazda Karsin    - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    2013-09-            
24    CZARNI PIECE    - Kolejarz Chojnice    2013-09-            
25    Czarni Ostrowite    - Orzeł Gołubie    2013-09-            
26    Ceramik Łubiana    - PIASKI WĄGLIKOWICE    2013-09-            
27    WDA CZARNA WODA    - Santana Wielki Klincz    2013-09-            
28    Tęcza Brusy    - Sławek Borzechowo    2013-09-            

Kolejka: 5 w dniach 21-09-2013/22-09-2013
29    Sławek Borzechowo    - Brda Rytel    2013-09-            
30    Santana Wielki Klincz    - Tęcza Brusy    2013-09-            
31    PIASKI WĄGLIKOWICE    - WDA CZARNA WODA    2013-09-            
32    Orzeł Gołubie    - Ceramik Łubiana    2013-09-     

33    Kolejarz Chojnice    - Czarni Ostrowite    2013-09-        
34    KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    - CZARNI PIECE    2013-09-        
35    Jareks Grabowo    - Gwiazda Karsin    2013-09-        

Kolejka: 6 w dniach 28-09-2013/29-09-2013
36    Brda Rytel    - Gwiazda Karsin    2013-09-            
37    CZARNI PIECE    - Jareks Grabowo    2013-09-            
38    Czarni Ostrowite    - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    2013-09-            
39    Ceramik Łubiana    - Kolejarz Chojnice    2013-09-            
40    WDA CZARNA WODA    - Orzeł Gołubie    2013-09-            
41    Tęcza Brusy    - PIASKI WĄGLIKOWICE    2013-09-            
42    Sławek Borzechowo    - Santana Wielki Klincz    2013-09-            

Kolejka: 7 w dniach 05-10-2013/06-10-2013
43    Santana Wielki Klincz    - Brda Rytel    2013-10-            
44    PIASKI WĄGLIKOWICE    - Sławek Borzechowo    2013-10-            
45    Orzeł Gołubie    - Tęcza Brusy    2013-10-            
46    Kolejarz Chojnice    - WDA CZARNA WODA    2013-10-            
47    KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    - Ceramik Łubiana    2013-10-            
48    Jareks Grabowo    - Czarni Ostrowite    2013-10-            
49    Gwiazda Karsin    - CZARNI PIECE    2013-10-            

Kolejka: 8 w dniach 12-10-2013/13-10-2013
50    Brda Rytel    - CZARNI PIECE    2013-10-            
51    Czarni Ostrowite    - Gwiazda Karsin    2013-10-            
52    Ceramik Łubiana    - Jareks Grabowo    2013-10-            
53    WDA CZARNA WODA    - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    2013-10-            
54    Tęcza Brusy    - Kolejarz Chojnice    2013-10-            
55    Sławek Borzechowo    - Orzeł Gołubie    2013-10-            
56    Santana Wielki Klincz    - PIASKI WĄGLIKOWICE    2013-10-            

Kolejka: 9 w dniach 19-10-2013/20-10-2013
57    PIASKI WĄGLIKOWICE    - Brda Rytel    2013-10-            
58    Orzeł Gołubie    - Santana Wielki Klincz    2013-10-            
59    Kolejarz Chojnice    - Sławek Borzechowo    2013-10-            
60    KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    - Tęcza Brusy    2013-10-            
61    Jareks Grabowo    - WDA CZARNA WODA    2013-10-            
62    Gwiazda Karsin    - Ceramik Łubiana    2013-10-            
63    CZARNI PIECE    - Czarni Ostrowite    2013-10-            

Kolejka: 10 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
64    Brda Rytel    - Czarni Ostrowite    2013-10-            
65    Ceramik Łubiana    - CZARNI PIECE    2013-10-            
66    WDA CZARNA WODA    - Gwiazda Karsin    2013-10-            
67    Tęcza Brusy    - Jareks Grabowo    2013-10-            
68    Sławek Borzechowo    - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    2013-10-            
69    Santana Wielki Klincz    - Kolejarz Chojnice    2013-10-          

70    PIASKI WĄGLIKOWICE    - Orzeł Gołubie    2013-10-            

Kolejka: 11 w dniach 02-11-2013/03-11-2013
71    Orzeł Gołubie    - Brda Rytel    2013-11-            
72    Kolejarz Chojnice    - PIASKI WĄGLIKOWICE    2013-11-            
73    KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    - Santana Wielki Klincz    2013-11-            
74    Jareks Grabowo    - Sławek Borzechowo    2013-11-            
75    Gwiazda Karsin    - Tęcza Brusy    2013-11-            
76    CZARNI PIECE    - WDA CZARNA WODA    2013-11-            
77    Czarni Ostrowite    - Ceramik Łubiana    2013-11-            

Kolejka: 12 w dniach 09-11-2013/10-11-2013
78    Brda Rytel    - Ceramik Łubiana    2013-11-            
79    WDA CZARNA WODA    - Czarni Ostrowite    2013-11-            
80    Tęcza Brusy    - CZARNI PIECE    2013-11-            
81    Sławek Borzechowo    - Gwiazda Karsin    2013-11-            
82    Santana Wielki Klincz    - Jareks Grabowo    2013-11-            
83    PIASKI WĄGLIKOWICE    - KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    2013-11-            
84    Orzeł Gołubie    - Kolejarz Chojnice    2013-11-            

Kolejka: 13 w dniach 16-11-2013/17-11-2013
85    Kolejarz Chojnice    - Brda Rytel    2013-11-            
86    KAMIENICA KRÓLEWSKA KS    - Orzeł Gołubie    2013-11-            
87    Jareks Grabowo    - PIASKI WĄGLIKOWICE    2013-11-            
88    Gwiazda Karsin    - Santana Wielki Klincz    2013-11-            
89    CZARNI PIECE    - Sławek Borzechowo    2013-11-            
90    Czarni Ostrowite    - Tęcza Brusy    2013-11-            
91    Ceramik Łubiana    - WDA CZARNA WODA    2013-11-           


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [454]
 

autor: ~anonim 2013-08-15 16:04:57

avatar Kiedy Gwiazda gra jakis sparing??


autor: ~taku te 2013-08-15 23:53:05

avatar kiedy jest następna kolejka na orliku?
czyli te półfinały i kto gra z kim ??


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Pomezania MalborkGwiazda Karsin (b)
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
2015-10-10, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Sparta Kleszczewo (b) 5:3 Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław 1:3 Borowiak Czersk
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
Piaski Wąglikowice 2:5 Wisła Korzeniowo (b)
Orzeł Subkowy 1:2 Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice 1:4 Meteor Pinczyn (b)
Kornowscy Szarża Krojanty 0:1 Grom Nowy Staw

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. JANEK_NYSA 14
2. ksiadz129 4

Losowa galeria

Gwiazda Karsin - KS Grabowo
Ładowanie...