statystyki szczegółowe

Aktualności

Gwiazda 1-2 Czarni

• autor: matekunited, 2011-10-09 14:35

Gwiazda szybko objęła prowadzenie, już w 2 minucie gry zdobyli bramkę na 1:0. Zespół przeciwników ruszył do natychmiastowych ataków, ale gospodarze umiejętnie się bronili. W drugiej połowie w ciągu dwóch minut "Czarna Gwiazda" wyszła na prowadzenie, najpierw Dawid Król technicznym strzałem spoza pola karnego trafił do siatki, a chwilę później Łukasz Nartowski był faulowany w "szesnastce". Sam poszkodowany wykorzystał rzut karny. Do końca spotkania goście kontrolowali przebieg meczu. Gwiazda zagrała dobre spotkanie stawiając Czarnym wysoko poprzeczkę. W opinii zawodników z Ostrowitego był to najtrudniejszy rywal w dotychczasowych meczach w rozgrywkach ligowych.

Opracował: M7_Czarni, zmodyfikował: matekunited.

Skrót z pierwszej połowy:

Skrót z drugiej połowy:

• Komentarzy [12]
  • czytano: [517]

autor: ~czarnuch 2011-10-09 19:19:56

avatar Mecz dobry w miarę szkoda tylko , że admin wstawił muzę zamiast kibicowania Czarnych.Pewno trochę wstyd było , że 8 chłopa cały czas się darło a kibice Gwiazdy nic . Pozdrawiam i powodzenia w innych meczach

autor: ~do admin 2011-10-09 20:08:10

avatar Może w skrócie z drugiej połowy, dasz choć chwilę doping Czarnych? Pozdrawiam!

autor: matekunited 2011-10-09 22:28:16

Profil matekunited w Futbolowo Głównym celem nie było zagłuszenie kibicowania Czarnych, lecz za dużo słów miałem aby ocenzurować, dlatego wstawiłem podkład muzyczny. Żałuje teraz, że nie wyciąłem chociaż jednego momentu waszego dopingu i usunąłem skróty z prawdziwym dźwiękiem. Druga połowa powinna już się powoli pojawic na stronce, lecz też z podkładem. Na wyjeździe też bd pewnie nagrywac, to doping zostanie uchwycony ;) Pzdr.

autor: matekunited 2011-10-09 22:31:50

Profil matekunited w Futbolowo Mam bardzo ciężki upload, druga połowa zakończyła się niepowodzeniem we wrzucaniu na youtuba i muszę ponownie spróbowac :/ z takim tempem może do północy się pojawi skrót z drugiej połowy. Ehh :/

autor: ~no 2011-10-09 22:38:11

avatar No trudno. Oczywiście rozumiemy. Pozdrowienia i życzę powodzenia dalej!

autor: matekunited 2011-10-09 22:47:05

Profil matekunited w Futbolowo Z przyjemnością wpadnę nagrywać do was rewanżyk. rnDzięki, myślę, że się przyda ;) No i wzajemnie :)

autor: ~Kibic 2011-10-11 09:26:17

avatar karny dla Ostrowite z kapelusza !! co to ma byc !rnmecz sprzedany !! straszna chala

autor: ~dejf33 2011-10-11 10:54:57

avatar Nie wiem czy byłeś na tym meczu czy wnioskujesz ze skrótu, ale karny ewidentny. Napastnik Czernych był przytrzymywany przez cała akcję a w ostatniej fazie wręcz sprowadzony do parteru. Właściwie to w pierwszej połowie powinny też być ze dwa karne dla Czarnych, więc cieszmy się, że skończyło się tylko na jednym.

autor: ~dejf33 2011-10-11 10:59:15

avatar Do admina: W meczu z Wdą Dawid Talapka dostał zółtą kartkę której nie umieściłeś a z Czarnym na pewno Adrian.

autor: matekunited 2011-10-11 22:54:25

Profil matekunited w Futbolowo Dzięki za info ;) Niektóre mecze muszę sam zapamiętywać, dlatego coś mi zawsze uleci ;) Już poprawione :)

autor: ~kibic 2011-10-12 10:20:29

avatar To po co go obronca trzymal jak mial go przy sobie i go kryl ? i to w polu karnym, sam sie prosil o sprokurowanie karnego. trzymasz go krotko, nisko na nogach i nie ma prawa go przejsc.

autor: AdrianBorsuk 2011-10-14 16:38:53

Profil AdrianBorsuk w Futbolowo ~kibic - taki kozak jestes? Wejdz na boisko i pokaz jak grasz.