Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Jaką zmianę najbardziej byście chcieli zobaczyć od przyszłego sezonu - V ligi?

V Liga Gdańsk (II)

FUTSAL - KLH

Logowanie

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

19

02-2018

pon.

20

02-2018

wtorek

21

02-2018

środa

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 51, wczoraj: 199
ogółem: 842 796

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
10  2015-10-18 Chojniczanka II Chojnice Czarni Przemysław 17:00
10  2015-10-17 Sparta Kleszczewo (b) Jurand Lasowice 17:00
10  2015-10-17 Meteor Pinczyn (b) Pomezania Malbork 17:00
10  2015-10-17 Gwiazda Karsin (b) Piaski Wąglikowice 17:00
10  2015-10-17 Wisła Korzeniowo (b) Orzeł Subkowy 17:00
10  2015-10-17 Borowiak Czersk Radunia Stężyca 17:00
10  2015-10-17 Żuławy Nowy Dwór Gdański Kornowscy Szarża Krojanty 17:00
10  2015-10-17 Błękitni Stare Pole Grom Nowy Staw 17:00
2015-10-11 Czarni Przemysław 1:3 Borowiak Czersk zobacz ›
2015-10-10 Kornowscy Szarża Krojanty 0:1 Grom Nowy Staw zobacz ›
2015-10-10 Jurand Lasowice 1:4 Meteor Pinczyn (b) zobacz ›
2015-10-10 Radunia Stężyca 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2015-10-10 Orzeł Subkowy 1:2 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2015-10-10 Piaski Wąglikowice 2:5 Wisła Korzeniowo (b) zobacz ›
2015-10-10 Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b) zobacz ›
2015-10-10 Sparta Kleszczewo (b) 5:3 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2015-10-03 Meteor Pinczyn (b) 1:4 Sparta Kleszczewo (b) zobacz ›
2015-10-03 Gwiazda Karsin (b) 4:1 Jurand Lasowice zobacz ›
2015-10-03 Wisła Korzeniowo (b) 1:4 Pomezania Malbork zobacz ›
2015-10-03 Chojniczanka II Chojnice 2:0 Piaski Wąglikowice zobacz ›
2015-10-03 Borowiak Czersk 3:1 Orzeł Subkowy zobacz ›
2015-10-03 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:1 Czarni Przemysław zobacz ›
2015-10-03 Radunia Stężyca 0:3 Grom Nowy Staw zobacz ›
2015-10-03 Błękitni Stare Pole 1:1 Kornowscy Szarża Krojanty zobacz ›
2015-09-27 Czarni Przemysław 1:2 Grom Nowy Staw zobacz ›
2015-09-27 Orzeł Subkowy 0:1 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2015-09-26 Radunia Stężyca 3:2 Kornowscy Szarża Krojanty zobacz ›
2015-09-26 Piaski Wąglikowice 1:2 Borowiak Czersk zobacz ›
2015-09-26 Pomezania Malbork 5:0 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2015-09-26 Jurand Lasowice 0:3 Wisła Korzeniowo (b) zobacz ›
2015-09-26 Sparta Kleszczewo (b) 0:2 Gwiazda Karsin (b) zobacz ›
2015-09-26 Meteor Pinczyn (b) 0:1 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2015-09-20 Chojniczanka II Chojnice 0:0 Jurand Lasowice zobacz ›
2015-09-19 Gwiazda Karsin (b) 4:2 Meteor Pinczyn (b) zobacz ›
2015-09-19 Wisła Korzeniowo (b) 0:3 Sparta Kleszczewo (b) zobacz ›
2015-09-19 Borowiak Czersk 2:2 Pomezania Malbork zobacz ›
2015-09-19 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:2 Piaski Wąglikowice zobacz ›
2015-09-19 Grom Nowy Staw 3:1 Orzeł Subkowy zobacz ›
2015-09-19 Kornowscy Szarża Krojanty 4:1 Czarni Przemysław zobacz ›
2015-09-19 Błękitni Stare Pole 1:0 Radunia Stężyca zobacz ›
2015-09-13 Czarni Przemysław 5:1 Radunia Stężyca zobacz ›
2015-09-13 Orzeł Subkowy 1:6 Kornowscy Szarża Krojanty zobacz ›
2015-09-12 Meteor Pinczyn (b) 1:5 Wisła Korzeniowo (b) zobacz ›
2015-09-12 Piaski Wąglikowice 0:8 Grom Nowy Staw zobacz ›
2015-09-12 Pomezania Malbork 2:0 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2015-09-12 Jurand Lasowice 2:1 Borowiak Czersk zobacz ›
2015-09-12 Sparta Kleszczewo (b) 3:0 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2015-09-12 Gwiazda Karsin (b) 7:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2015-09-06 Chojniczanka II Chojnice 5:0 Meteor Pinczyn (b) zobacz ›
2015-09-05 Radunia Stężyca 3:1 Orzeł Subkowy zobacz ›
2015-09-05 Wisła Korzeniowo (b) 0:3 Gwiazda Karsin (b) zobacz ›
2015-09-05 Borowiak Czersk 2:0 Sparta Kleszczewo (b) zobacz ›
2015-09-05 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9:0 Jurand Lasowice zobacz ›
2015-09-05 Grom Nowy Staw 0:0 Pomezania Malbork zobacz ›
2015-09-05 Kornowscy Szarża Krojanty 5:2 Piaski Wąglikowice zobacz ›
2015-09-05 Błękitni Stare Pole 1:2 Czarni Przemysław zobacz ›
2015-08-29 Orzeł Subkowy 4:4 Czarni Przemysław zobacz ›
2015-08-29 Piaski Wąglikowice 1:6 Radunia Stężyca zobacz ›
2015-08-29 Pomezania Malbork 7:1 Kornowscy Szarża Krojanty zobacz ›
2015-08-29 Jurand Lasowice 0:5 Grom Nowy Staw zobacz ›
2015-08-29 Sparta Kleszczewo (b) 1:0 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2015-08-29 Meteor Pinczyn (b) 2:3 Borowiak Czersk zobacz ›
2015-08-29 Gwiazda Karsin (b) 1:1 Chojniczanka II Chojnice zobacz ›
2015-08-29 Wisła Korzeniowo (b) 0:4 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2015-08-22 Chojniczanka II Chojnice 1:2 Wisła Korzeniowo (b) zobacz ›
2015-08-22 Borowiak Czersk 1:3 Gwiazda Karsin (b) zobacz ›
2015-08-22 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:3 Meteor Pinczyn (b) zobacz ›
2015-08-22 Grom Nowy Staw 1:3 Sparta Kleszczewo (b) zobacz ›
2015-08-22 Kornowscy Szarża Krojanty 5:0 Jurand Lasowice zobacz ›
2015-08-22 Radunia Stężyca 0:3 Pomezania Malbork zobacz ›
2015-08-22 Czarni Przemysław 0:0 Piaski Wąglikowice zobacz ›
2015-08-22 Błękitni Stare Pole 2:2 Orzeł Subkowy zobacz ›
2015-08-15 Piaski Wąglikowice 3:3 Orzeł Subkowy zobacz ›
2015-08-15 Pomezania Malbork 2:0 Czarni Przemysław zobacz ›
2015-08-15 Jurand Lasowice 0:5 Radunia Stężyca zobacz ›
2015-08-15 Sparta Kleszczewo (b) 2:0 Kornowscy Szarża Krojanty zobacz ›
2015-08-15 Meteor Pinczyn (b) 1:5 Grom Nowy Staw zobacz ›
2015-08-15 Wisła Korzeniowo (b) 1:1 Borowiak Czersk zobacz ›
2015-08-15 Chojniczanka II Chojnice 1:0 Błękitni Stare Pole zobacz ›
2015-08-12 Gwiazda Karsin (b) 1:0 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2015-10-14 Gwiazda Karsin (b) Wikęd/GOSRiT Luzino 15:30
---  2015-09-23 Radunia Stężyca 3:4 Gwiazda Karsin (b) zobacz ›
---  2015-09-02 Wietcisa Skarszewy 0:3 Gwiazda Karsin (b) zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Pomezania MalborkGwiazda Karsin (b)
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
2015-10-10, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Sparta Kleszczewo (b) 5:3 Błękitni Stare Pole
Czarni Przemysław 1:3 Borowiak Czersk
Pomezania Malbork 4:0 Gwiazda Karsin (b)
Piaski Wąglikowice 2:5 Wisła Korzeniowo (b)
Orzeł Subkowy 1:2 Chojniczanka II Chojnice
Radunia Stężyca 1:3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice 1:4 Meteor Pinczyn (b)
Kornowscy Szarża Krojanty 0:1 Grom Nowy Staw

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. JANEK_NYSA 14
2. ksiadz129 4

Losowa galeria

Olimpia - Gwiazda
Ładowanie...