Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

FUTSAL - KLH

Logowanie

Ankiety

Na którym miejscu skończy Gwiazda Karsin po pierwszej rundzie A klasy 2013/2014?

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

28

02-2015

sobota

01

03-2015

niedziela

02

03-2015

pon.

03

03-2015

wtorek

04

03-2015

środa

05

03-2015

czwartek

06

03-2015

piątek

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 419, wczoraj: 336
ogółem: 461 218

statystyki szczegółowe

Aktualności

Oficjalna tabela 1 ligi i terminarz na 28 lutego

  • autor: matekunited, 2015-02-21 23:41

TABELA 1 LIGI KLH:

1. Galanteria Drzewna Śliwice - 25 pkt. (awans)

2. Czernihówka Miedzno - 21 pkt. (baraż)

3. Drewar Górki - 18 pkt.

4. GS Futsal-Team Karsin - 16 pkt.

5. CM Czapiewski Osówko - 16 pkt.

6. Staromiejska-Betlejemka Brusy - 16 pkt.

7. Gryf Czapiewice - 16 pkt.

8. Red Bulls Łąg - 13 pkt.

9. KSP II Czersk - 7 pkt. (spadkowicz)

10. Junior-Gwiazda Karsin - 7 pkt. (spadkowicz)

11. Perła II Czyczkowy - 4 pkt. (spadkowicz)

Król strzelców:

1. Mateusz Wittstock - 21 bramek - Red Bulls Łąg

2. Łukasz Leper - 20 bramek - Galanteria Drzewna Śliwice

3. Michał Sałata, Karol Czapiewski - 14 bramek - Drewar Górki, CM Czapiewski Osówko

 

Klasyfikacja Fair-play:

1. Perła Czyczkowy - 41 pkt.

2. Czernihówka Miedzno - 82 pkt.

3. Gryf Czapiewice - 96 pkt.

4. Galanteria Drzewna Śliwice - 99 pkt.

5. CM Czapiewski Osówko - 100 pkt.

6. Junior-Gwiazda Karsin - 105 pkt.

7. Red Bulls Łąg - 106 pkt.

8. GS Futsal-Team Karsin - 108 pkt.

9. KSP II Czersk - 115 pkt.

10. Staromiejska-Betlejemka Brusy - 117 pkt.

11. Drewar Górki - 154 pkt.

 

Terminarz na zakończenie:

14:00 Orzeł Osowo - Czernihówka Miedzno

14:40 Gryf Wiele - Galanteria Drzewna Śliwice

15:10 Sago Karsin - Moto-Gawin Brusy

15:40 Czernihówka Miedzno - Orzeł Osowo

16:20 Sago Karsin - Galanteria Drzewna Śliwice

16:50 Gryf Wiele - Moto-Gawin Brusy

17:20 Moto-Gawin Brusy - Galanteria Drzewna Śliwice

17:50 Sago Karsin - Gryf Wiele


1 liga - wyniki ostatniej kolejki i sparing Gwiazdy Karsin

  • autor: matekunited, 2015-02-16 16:27

Wyniki ostatniej (10 kolejki) 1 ligi KLH:

Red Bulls Łąg 6-7 CM Czapiewski Osówko

GS Futsal-Team Karsin 7-1 Gryf Czapiewice

Czernihówka Miedzno 3-4 KSP II Czersk

Galanteria Drzewna Śliwice 2-2 Drewar Górki

Perła II Czyczkowy 6-6 Junior-Gwiazda Karsin

 

Chojniczanka II Chojnice 0-2 Gwiazda Karsin

Skład:

Sebastian Kartuszyński - Oktawiusz Zaborowski, Artur Chrzonowski, Marcin Wardyn, Mateusz Drążek, Radosław Wardyn - Michał Sałata, Mateusz Czapiewski, Dawid Talapka, Artur Talapka - Dawid Wieteska.

Ponadto zagrali: Marcin Laska, Krystian Lipski, Bartosz Sikorski i Adrian Małż.

Bramki: Dawid Wieteska i Mateusz Czapiewski


Oficjalna tabela Ekstraklasy i terminarz ostatniej kolejki...

  • autor: matekunited, 2015-02-09 12:39

KOŃCOWA TABELA EKSTRAKLASY KLH: (Kolejność punkty, bezpośrednie mecze, bilans bramek)

Grupa mistrzowska:

1. SAGO Karsin - 21 pkt. (Sago 13-5 Brusy; Sago 6-5 Gryf; Bilans: 19-10 = +9 bramek)

2. GRYF Wiele - 21 pkt. (Gryf 5-6 Sago; Gryf 4-4 Brusy, Bilans: 9-10 = -1 bramka)

3. MOTO-GAWIN Brusy - 21pkt. (Brusy 5-13 Sago; Brusy 4-4 Gryf; Bilans: 9-17 = -8 bramek)

4. WETERANI-VETREX Czersk - 10 pkt.

Grupa spadkowa:

5. KSP Czersk - 15 pkt. (KSP 15-3 Perła)

6. PERŁA Czyczkowy - 15 pkt. (Perła 3-15 KSP)

7. ORZEŁ Osowo - 8 pkt. - baraż o utrzymanie z Czernihówką Miedzno

8. ORKAN Huta - 5 pkt. - spadkowicz

 

Strzelcy bramek:

1. Rakowski Kamil - Perła Czyczkowy - 25 bramek

2. Pestka Tomasz - Sago Karsin - 19 bramek

3. Kaszubowski Damian - Gryf Wiele - 14 bramek

 

Klasyfikacja Fair-Play:

1. Orzeł Osowo - 131 pkt.

2. Moto-Gawin Brusy - 138 pkt.

3. Weterani-Vetrex Czersk - 158 pkt.

4. KP Orkan Huta - 188 pkt.

5. Gryf Wiele - 202 pkt.

6. KSP Czersk - 241 pkt.

7. Sago Karsin - 264 pkt.

8. Perła Czyczkowy - dyskwalifikacja

 

TERMINARZ OSTATNIEJ KOLEJKI 1 LIGI:

13:20 Red Bulls Łąg - CM Czapiewski Osówko

14:00 GS Futsal-Team Karsin - Gryf Czapiewice

14:40 Czernihówka Miedzno - KSP II Czersk

15:20 Galanteria-Drzewna Śliwice - Drewar Górki

16:00 Perła II Czyczkowy - Junior-Gwiazda Karsin

Pauza: Staromiejska-Betlejemka Brusy


Terminarz na 2 kolejki

  • autor: matekunited, 2015-01-30 14:18

Kolejka 9 (niedziela - 1.02.2015r.)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Czernihówka Miedzno

14:00 CM Czapiewski Osówko - Galanteria-Drzewna Śliwice

14:40 Gryf Czapiewice - Drewar Górki

15:20 Perła II Czyczkowy - Staromiejska-Betlejemka Brusy

16:00 Red Bulls Łąg - KSP II Czersk

16:40 KSP Czersk - Orzeł Osowo

17:20 Perła Czyczkowy - KP Orkan Huta

18:00 Sago Karsin - Weterani-Vetrex Czersk

18:40 Gryf Wiele - Moto-Gawin Brusy

 

Kolejka 10 (niedziela - 8.02.2015r.)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Junior-Gwiazda Karsin

14:00 Czernihówka Miedzno - CM Czapiewski Osówko

14:40 Red Bulls Łąg - Galanteria-Drzewna Śliwice

15:20 Gryf Czapiewice - Staromiejska-Betlejemka Brusy

16:00 KSP II Czersk - Perła II Czyczkowy

16:40 Perła Czyczkowy - KSP Czersk

17:20 KP Orkan Huta - Orzeł Osowo

18:00 Moto-Gawin Brusy - Weterani-Vetrex Czersk

18:40 Gryf Wiele - Sago Karsin


Wyniki i tabela

  • autor: matekunited, 2015-01-20 10:22

Wyniki: 8 kolejka (18.01.2015r. - niedziela)

GS Futsal-Team Karsin 1-3 Staromiejska-Betlejemka Brusy

Gryf Czapiewice 3-2 Junior-Gwiazda Karsin

Czernihówka Miedzno 2-1 Red Bulls Łąg

Perła II Czyczkowy 0-6 Drewar Górki

KSP II Czersk 3-5 CM Czapiewski Osówko

KSP Czersk 8-0 KP Orkan Huta

Perła Czyczkowy 10-1 Orzeł Osowo

Sago Karsin 10-1 Moto Gawin Brusy

Gryf Wiele 3-2 Weterani Vetrex Czersk

 

Niestety nie znalazłem opcji na futbolowo, żeby podzielić tabelę "na pół" dlatego poniżej wpisałem prawidłową tabelę Ekstraklasy:

Grupa Mistrzowska:

1. Sago Karsin - 18p. b.m. (4-0)

2. Gryf Wiele - 18p. b.m. (0-4)

3. Moto-Gawin Brusy - 15p.

4. Weterani-Vetrex Czersk - 10p.

Grupa Spadkowa:

1. Perła Czyczkowy - 12p.

2. KSP Czersk - 9p.

3. Orkan Huta - 5p. b.m. (1-1) / b.b. -23

4. Orzeł Osowo - 5p. b.m. (1-1) / b.b. -29


Oficjalna 8 kolejka

  • autor: matekunited, 2015-01-18 11:53

8 kolejka (18.01.2015r. - niedziela)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Staromiejska-Betlejemka Brusy

14:00 Gryf Czapiewice - Junior-Gwiazda Karsin

14:40 Czernihówka Miedzno - Red Bulls Łąg

15:20 Perła II Czyczkowy - Drewar Górki

16:00 KSP II Czersk - CM Czapiewski Osówko

16:40 KSP Czersk - KP Orkan Huta

17:20 Perła Czyczkowy - Orzeł Osowo

18:00 Sago Karsin - Moto Gawin Brusy

18:40 Gryf Wiele - Weterani Vetrex Czersk


6 i 8 kolejka KLH - terminarz

  • autor: matekunited, 2015-01-16 19:01

6 kolejka (17.01.2015r. - sobota)

14:20 CM Czapiewski Osówko - Perła II Czyczkowy

15:00 Czernihówka Miedzno - Drewar Górki

15:40 Gryf Czapiewice - Galanteria-Drzewna Śliwice

16:20 Red Bulls Łąg - Staromiejska-Betlejemka Brusy

17:00 KSP II Czersk - Junior-Gwiazda Karsin

17:40 Perła Czyczkowy - KSP Czersk

18:20 Orzeł Osowo - KP Orkan Huta

19:00 Weterani-Vetrex Czersk - Moto-Gawin Brusy

19:40 Gryf Wiele - Sago Karsin

PAUZA: GS Futsal-Team Karsin

 

8 kolejka (18.01.2015r. - niedziela)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Staromiejska-Betlejemka Brusy

14:00 Gryf Czapiewice - Junior-Gwiazda Karsin

14:40 Czernihówka Miedzno - Red Bulls Łąg

15:20 Perła II Czyczkowy - Drewar Górki

16:00 KSP II Czersk - CM Czapiewski Osówko

16:40 5 miejsce Ekstraklasy - 8 miejsce Ekstraklasy

17:20 6 miejsce Ekstraklasy - 7 miejsce Ekstraklasy

18:00 1 miejsce Ekstraklasy - 4 miejsce Ekstraklasy

18:40 2 miejsce Ekstraklasy - 3 miejsce Ekstraklasy


Archiwum aktualności


Mecz 2014-11-15, 14:00


herb Gwiazda Karsin 3:0 herb Sparta Kleszczewo (b)
Gwiazda Karsin   Sparta Kleszczewo (b)

Ostatnie spotkanie

Gwiazda KarsinSparta Kleszczewo (b)
Gwiazda Karsin 3:0 Sparta Kleszczewo (b)
2014-11-15, 14:00:00
Walkower / nieuprawniony zawodnik (na boisku 0-0)
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Skorzewo (b) 7:1 Wda Lipusz (s)
Orzeł Gołubie 1:5 Sławek Borzechowo
Jareks Grabowo 0:1 Sokół Zblewo (s)
Gwiazda Karsin 3:0 Sparta Kleszczewo (b)
Czarni Ostrowite 3:1 Tęcza Brusy
Ceramik Łubiana 4:2 Victoria Kaliska (p)
Brda Rytel 4:3 Jantar Pawłowo (b)

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Drogba93 26
2. ksiadz129 9
3. bart163 1

Losowa galeria

Zakończenie sezonu 2010/2011
Ładowanie...