Gwiazda Karsin - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

FUTSAL - KLH

Logowanie

Ankiety

Na którym miejscu skończy Gwiazda Karsin po pierwszej rundzie A klasy 2013/2014?

Najnowsza galeria

Ceramik - Gwiazda
Ładowanie...

Kalendarium

01

02-2015

niedziela

02

02-2015

pon.

03

02-2015

wtorek

04

02-2015

środa

05

02-2015

czwartek

06

02-2015

piątek

07

02-2015

sobota

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
E-mail
zostaw wiadomość
mateuszcherek@wp.pl
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 459, wczoraj: 393
ogółem: 450 589

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz na 2 kolejki

  • autor: matekunited, 2015-01-30 14:18

Kolejka 9 (niedziela - 1.02.2015r.)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Czernihówka Miedzno

14:00 CM Czapiewski Osówko - Galanteria-Drzewna Śliwice

14:40 Gryf Czapiewice - Drewar Górki

15:20 Perła II Czyczkowy - Staromiejska-Betlejemka Brusy

16:00 Red Bulls Łąg - KSP II Czersk

16:40 KSP Czersk - Orzeł Osowo

17:20 Perła Czyczkowy - KP Orkan Huta

18:00 Sago Karsin - Weterani-Vetrex Czersk

18:40 Gryf Wiele - Moto-Gawin Brusy

 

Kolejka 10 (niedziela - 8.02.2015r.)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Junior-Gwiazda Karsin

14:00 Czernihówka Miedzno - CM Czapiewski Osówko

14:40 Red Bulls Łąg - Galanteria-Drzewna Śliwice

15:20 Gryf Czapiewice - Staromiejska-Betlejemka Brusy

16:00 KSP II Czersk - Perła II Czyczkowy

16:40 Perła Czyczkowy - KSP Czersk

17:20 KP Orkan Huta - Orzeł Osowo

18:00 Moto-Gawin Brusy - Weterani-Vetrex Czersk

18:40 Gryf Wiele - Sago Karsin


Wyniki i tabela

  • autor: matekunited, 2015-01-20 10:22

Wyniki: 8 kolejka (18.01.2015r. - niedziela)

GS Futsal-Team Karsin 1-3 Staromiejska-Betlejemka Brusy

Gryf Czapiewice 3-2 Junior-Gwiazda Karsin

Czernihówka Miedzno 2-1 Red Bulls Łąg

Perła II Czyczkowy 0-6 Drewar Górki

KSP II Czersk 3-5 CM Czapiewski Osówko

KSP Czersk 8-0 KP Orkan Huta

Perła Czyczkowy 10-1 Orzeł Osowo

Sago Karsin 10-1 Moto Gawin Brusy

Gryf Wiele 3-2 Weterani Vetrex Czersk

 

Niestety nie znalazłem opcji na futbolowo, żeby podzielić tabelę "na pół" dlatego poniżej wpisałem prawidłową tabelę Ekstraklasy:

Grupa Mistrzowska:

1. Sago Karsin - 18p. b.m. (4-0)

2. Gryf Wiele - 18p. b.m. (0-4)

3. Moto-Gawin Brusy - 15p.

4. Weterani-Vetrex Czersk - 10p.

Grupa Spadkowa:

1. Perła Czyczkowy - 12p.

2. KSP Czersk - 9p.

3. Orkan Huta - 5p. b.m. (1-1) / b.b. -23

4. Orzeł Osowo - 5p. b.m. (1-1) / b.b. -29


Oficjalna 8 kolejka

  • autor: matekunited, 2015-01-18 11:53

8 kolejka (18.01.2015r. - niedziela)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Staromiejska-Betlejemka Brusy

14:00 Gryf Czapiewice - Junior-Gwiazda Karsin

14:40 Czernihówka Miedzno - Red Bulls Łąg

15:20 Perła II Czyczkowy - Drewar Górki

16:00 KSP II Czersk - CM Czapiewski Osówko

16:40 KSP Czersk - KP Orkan Huta

17:20 Perła Czyczkowy - Orzeł Osowo

18:00 Sago Karsin - Moto Gawin Brusy

18:40 Gryf Wiele - Weterani Vetrex Czersk


6 i 8 kolejka KLH - terminarz

  • autor: matekunited, 2015-01-16 19:01

6 kolejka (17.01.2015r. - sobota)

14:20 CM Czapiewski Osówko - Perła II Czyczkowy

15:00 Czernihówka Miedzno - Drewar Górki

15:40 Gryf Czapiewice - Galanteria-Drzewna Śliwice

16:20 Red Bulls Łąg - Staromiejska-Betlejemka Brusy

17:00 KSP II Czersk - Junior-Gwiazda Karsin

17:40 Perła Czyczkowy - KSP Czersk

18:20 Orzeł Osowo - KP Orkan Huta

19:00 Weterani-Vetrex Czersk - Moto-Gawin Brusy

19:40 Gryf Wiele - Sago Karsin

PAUZA: GS Futsal-Team Karsin

 

8 kolejka (18.01.2015r. - niedziela)

13:20 GS Futsal-Team Karsin - Staromiejska-Betlejemka Brusy

14:00 Gryf Czapiewice - Junior-Gwiazda Karsin

14:40 Czernihówka Miedzno - Red Bulls Łąg

15:20 Perła II Czyczkowy - Drewar Górki

16:00 KSP II Czersk - CM Czapiewski Osówko

16:40 5 miejsce Ekstraklasy - 8 miejsce Ekstraklasy

17:20 6 miejsce Ekstraklasy - 7 miejsce Ekstraklasy

18:00 1 miejsce Ekstraklasy - 4 miejsce Ekstraklasy

18:40 2 miejsce Ekstraklasy - 3 miejsce Ekstraklasy


Kolejka przełożona

  • autor: matekunited, 2015-01-11 20:17

Z powodu braku prądu kolejka dzisiejsza jest przełożona na sobotę i odbędzie się z godzinnym opóźnieniem.

6 kolejka (17.01.2015r. - sobota)

14:20 CM Czapiewski Osówko - Perła II Czyczkowy

15:00 Czernihówka Miedzno - Drewar Górki

15:40 Gryf Czapiewice - Galanteria-Drzewna Śliwice

16:20 Red Bulls Łąg - Staromiejska-Betlejemka Brusy

17:00 KSP II Czersk - Junior-Gwiazda Karsin

17:40 Perła Czyczkowy - KSP Czersk

18:20 Orzeł Osowo - KP Orkan Huta

19:00 Weterani-Vetrex Czersk - Moto-Gawin Brusy

19:40 Gryf Wiele - Sago Karsin

PAUZA: GS Futsal-Team Karsin


Klasyfikacja fair-play po 6 kolejce

  • autor: matekunited, 2015-01-10 16:19

Ekstraklasa:

1. Orzeł Osowo - 42p.

2. Weterani-Vetrex Czersk - 84p.

3. Perła Czyczkowy - 89p.

4. Moto-Gawin Brusy - 90p.

5. KP Orkan Huta - 118p.

6. Gryf Wiele - 131p.

7. KSP Czersk - 212p.

8. Sago Karsin - 229p.

 

1 Liga:

1. Perła II Czyczkowy - 10p.

2. Gryf Czapiewice - 21p.

3. Czernihówka Miedzno - 31p.

4. CM Czapiewski Osówko - 41p.

5. Junior-Gwiazda Karsin - 45p.

6. Staromiejska-Betlejemka Brusy - 46p.

7. KSP II Czersk - 47p.

8. Galanteria-Drzewna Śliwice - 49p.

9. Red-Bulls Łąg - 60p.

10. GS Futsal-Team Karsin - 64p.

11. Drewar Górki - 123p.


Głosujemy!!!

  • autor: matekunited, 2015-01-09 21:39

Zasłużył jak nikt! SMS o treści TRC.3 na numer 71160. Prosimy o głosy i z góry dziękujemy! Zacznijmy ten rok od zwycięstwa! Głosujemy!!!


Archiwum aktualności


Mecz 2014-11-15, 14:00


herb Gwiazda Karsin 3:0 herb Sparta Kleszczewo (b)
Gwiazda Karsin   Sparta Kleszczewo (b)

Ostatnie spotkanie

Gwiazda KarsinSparta Kleszczewo (b)
Gwiazda Karsin 3:0 Sparta Kleszczewo (b)
2014-11-15, 14:00:00
Walkower / nieuprawniony zawodnik (na boisku 0-0)
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Skorzewo (b) 7:1 Wda Lipusz (s)
Orzeł Gołubie 1:5 Sławek Borzechowo
Jareks Grabowo 0:1 Sokół Zblewo (s)
Gwiazda Karsin 3:0 Sparta Kleszczewo (b)
Czarni Ostrowite 3:1 Tęcza Brusy
Ceramik Łubiana 4:2 Victoria Kaliska (p)
Brda Rytel 4:3 Jantar Pawłowo (b)

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Drogba93 26
2. ksiadz129 9
3. bart163 1

Losowa galeria

Gwiazda - Korner (1-1)
Ładowanie...